NAJPIĘKNIEJSZE MELODIE ŚWIATA 2

Serdecznie zapraszamy na koncert „Najpiękniejsze melodie świata 2” do Filharmonii Bałtyckiej dnia 28 marca 2020 roku o godz. 18:00

Jest to kontynuacja koncertu o tym samym tytule, która spotkała się z niezwykle miłym przyjęciem Państwa (bisy i owacje na stojąco). Podczas tego koncertu usłyszymy wiele nowych światowych kompozycji m.in.: G. Gershwina Soon, G. Rossiniego Koty, C. Francois May way, B. Masona Gdzie będziesz Ty… Kilka utworów będzie powtórzonych m.in. Granada A. Lara, która wyjątkowo przypadła Państwu do gustu.

A wszystko to dzięki wspaniałym artystom Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Eweliny Hańskiej – sopran, Danuty Dudzińskiej – sopran, Wiesława Bednarka – baryton, Krzysztofa Marciniaka – tenor. Wystąpi również balet, w nowych, ciekawych układach choreograficznych Teatru Wielkiego w Łodzi, a wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski.

Podczas ponad dwugodzinnego koncertu (z krótką przerwą) usłyszymy wiele pięknych światowych kompozycji, jak również arie i duety z największych oper, operetek i musicali.

Więcej informacji i zapisy u pani Krystyny tel. 606 169 635