Szanowni Państwo!

Zapisy uzupełniające w dniach 17.08.2020 – 11.09.2020 roku będą się odbywały po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w celu umówienia spotkania.

Opłata semestralna dla nowych słuchaczy wynosi 65 zł.

 

Nowe zasady funkcjonowania biura UTW

Drodzy Słuchacze, prosimy o zapoznanie się z zasadami funkcjonowania biura UTW!

W celu zmniejszania ryzyka przenoszenia zakażenia wirusem COVID-19 prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami funkcjonowania biura/dziekanatu UTW.

Przestrzeganie poniższych zasad  jest obowiązkowe. Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo.

▶ KONTAKT z pracownikami biura  UTW odbywa się TELEFONICZNIE od poniedziałku do czwartku w godz. 12:00-16:00 lub w inny zdalny sposób (np. drogą e-mail)

▶ KAŻDY  Słuchacz  jest zobowiązany do posiadania maseczki ochronnej oraz – w miarę możliwości – rękawiczek jednorazowych

▶ PO WEJŚCIU do pomieszczeń UTW (Fundacji)  KAŻDY słuchacz ma OBOWIĄZEK zdezynfekować ręce – dozownik z płynem dezynfekującym znajduje się tuż przy wejściu.

▶ NIE PRZYJMUJEMY osób z objawami infekcji (gorączka, kaszel, katar, wysypka, bóle mięśni, bóle gardła, uczucie duszności, inne nietypowe) – takich słuchaczy  bardzo prosimy o pozostanie w domu i wizytę u nas po całkowitym wyleczeniu objawów chorobowych

▶ SŁUCHACZY – interesantów umawiamy na konkretną godzinę i bardzo prosimy, aby pojawiać się w biurze/dziekanacie o umówionej porze – prosimy NIE PRZYCHODZIĆ wcześniej – będziemy zmuszeni prosić państwa nie przestrzegających tej zasady o poczekanie na swoją kolej na zewnątrz.